אודות החברה

חברת “הפנסיה שלי” הוקמה מתוך מטרה לבדוק את ערכי הפדיון של כלל הציבור אשר חוסך כסף באמצעות אפיקי חסכון שונים הידועים בשם “חיסכון ארוך טווח”. חסכונות אלה מוחזקים בדרך כלל בחברות ביטוח וקרנות פנסיה.

לפי נתוני בנק ישראל נכון לאוגוסט 2020, שוק חיסכון ארוך הטווח בישראל מסתכם ב-1.9 טריליון שקל.

החברתנו צברה ידע מקצועי רב של בדיקות ערכי פדיון בפוליסות אשר שייכות לקהל החוסכים ונכון להיום הינה החברה היחידה בישראל למתן שירותי בדיקת ערכי פדיון באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים.

בעזרת הידע המקצועי של החברה פיתחנו מערכות טכנולוגיות חכמות ייחודיות בשוק הפיננסי, אשר נבנו על ידי אנשי מקצוע בתחום הביטוח, הטכנולוגיה ואבטחת המידע. המערכות שהקמנו הינן בעלות יכולת ניתוח ובקרה של עשרות סוגי פוליסות בכל חברות הביטוח – פוליסות הקיימות כיום בשוק הפנסיוני ופוליסות שהיו משווקות בשנות ה-80, ה-90 וה-2000, ואף חברות ביטוח ותיקות שמוזגו כמו אררט, הסנה ועוד. המערכות הטכנולוגיות מסוגלת להתחקות באופן ממוכן וחכם אחר ערכי הצבירה והפדיון של פוליסות לאורך עשרות שנים, וזאת ברמת דיוק של 99.9%. הצוות המקצועי שלנו מצא כי בפוליסות בעלות רכיב חיסכון, משתתפות ברווחים ופוליסות תשואה מובטחת יש הסתברות של 58.4% למציאת טעות. הפער הממוצע עומד על 7.98% מערך הפדיון. בבדיקתינו נמצאו למעלה מ-50 סוגים שונים של טעויות המשפיעות על גובה הפדיון העומד לרשות המבוטח. בתום הבדיקה עומד לרשות המבוטח חקר מקצועי הכולל הסבר מפורט של רצף האירועים בפוליסה בצירוף המסמכים הרלוונטיים שעמדו לרשותנו בעת הבדיקה, בנוסף לקובץ אקסל המתאר את החישוב, ולבסוף תוצאה של גובה הפדיון הנכון לעומת המצוי.